Portal mediaNews
Nowy serwis Eurosportu

16 stycznia Eurosport pod adresem www.eurosport.com uruchomił zupełnie nową stronę internetową. Zmiana ta zbiegła się z początkiem tegorocznej edycji Australian Open. Nowa jest nie tylko oprawa graficzna, ale także zupełnie nowy system nawigacyjny, który powoduje, iż poruszanie się po stronach Eurosportu jest jeszcze łatwiejsze.

Główne wiadomości sportowe wyświetlane są na stronie tytułowej. Dodatkowo kibice otrzymają dostęp do najświeższych informacji, reportaży, wywiadów i analiz poprzez zaledwie jedno kliknięcie. Jedną z nowości jest sekcja poświęcona wynikom na żywo. Nowy serwis LIVESCORE umożliwi dostęp do wyników najważniejszych rozgrywek w najpopularniejszych dyscyplinach. Na przykład Eurosport.com będzie na żywo relacjonował Australian Open. W przypadku piłki nożnej fani będą informowani o wynikach najważniejszych europejskich lig (m.in. Premier League, Ligue 1, Liga, Bundesliga, Serie A) w czasie rzeczywistym. W 2006 na żywo będzie można śledzić ponad 2200 spotkań piłkarskich w trybie multiplex bądź każdy mecz osobno.

Strona będzie także oferowała nowe multimedia oraz część rozrywkową: - ponad 12000 filmów wideo w Media Centre - 400 gier w strefie Game Zone, w tym nowość "World Cup Game 2006" (gra w nią już 60 000 internautów). Jest to wirtualna piłkarska giełda, w której notowani są 32 finaliści mistrzostw świata. "Zostań reporterem Eurosportu", nowa interaktywna sekcja w strefie "Post-Match". Co tydzień na stronie Eurosport.com publikowane będą najlepsze materiały zarejestrowanych uczestników. Nowa strona Eurosportu zostanie uruchomiona we wszystkich pięciu wersjach językowych (eurosport.de, eurosport.es, eurosport.fr, eurosport.com/it, eurosport.co.uk). Strony Eurosportu są jednymi z najpopularniejszych internetowych serwisów sportowych w Europie. Miesięcznie notuje do 224 milionów odsłon (lipiec 2005) i 3,9 miliona użytkowników miesięcznie (lipiec 2005). Nowe strony Eurosportu zostały zaprojektowane przez agencję FullSIX.

autor: Michał Czarnecki
data: 16.01.2006
Środa
10.03.2010
Eska TV w telewizji cyfrowej UPC
Kampania Crime & Investigation
Multimedia dla Politechniki
Eska rozwija portal EskaGames
Wtorek
09.03.2010
Radio Wrocław zmienia dewizę
TVN 24 na lotnisku w Poznaniu
Sukces serialu "Blondynka"
Poniedziałek
08.03.2010
Wiosenna ramówka w Radio Alfa
Nowa usługa w telefonii Polsatu
At Media na rynku węgierskim
Piątek
05.03.2010
Wiosenne hity kanału Planete
"Pomysły na wiosnę" w Domo
"Auto Świat" - 15 lat na rynku
Nat Geo Wild w ofercie At Media
Fundacja ABCXXI nagrodziła PR
Czwartek
04.03.2010
Nowa odsłona Pierwszej miłości
Rekordowa oglądalność "Majki"
Onet.pl z nowym wiceprezesem
Dane Telemetryczne
AGB Nielsen - od 01.03 do 07.03
Stacja:
Notowanie:
Udział:
TVP 1
20,1 %
TVP 2
14,3 %
Polsat
14,5 %
TVN
17,0 %
TVN 7
1,6 %
TV4
2,0 %
TVP 3
3,9 %
TVN 24
bez zmian
2,4 %

Plany powstania kanału Ekstraklasa TV
3 stycznia br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Telewizja Polsat a ITI Neovision o utworzeniu kanału telewizyjnego Polska Ekstraklasa TV. [więcej...]

G+J kupiło serwis bej.pl
W grudniu 2007 wydawnictwo G+J kupiło społecznościowy serwis internetowy www.Bej.pl. Serwis zawiera ponad 260 tys. wierszy autorstwa internatów. [więcej...]

Szukaj w mediaNews
z
Google

wwwmediaNews.com.pl

Portal mediaNews.com.pl autor: Michał Czarnecki - Copyright 1999 - 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone Kanały RSS mediaNews